O nás

IMG_1925.jpgPočátek prodeje automobilů NISSAN v Brně spadá do roku 1992. Nejprve pod firmou TENAX, od prosince pak pod hlavičkou firmy FRANK s.r.o. Prodejna byla situována ve středu města, servisní služby zajišťovalo středisko v Rousínově u Vyškova. V roce 1996 se firma transformovala na společnost STANĚK-FRANK s.r.o. Dislokace prodeje a servisu zůstala zachována. S rostoucím počtem prodaných vozidel se však tato koncepce projevila jako nevyhovující. Byla připravena výstavba komplexně vybaveného obchodně servisního centra v okrajové části Brna s výrazně lepšími prostorovými i technickými parametry, vyhovujícími náročným požadavkům centra NISSAN EUROPE. Nový autosalon byl slavnostně uveden do provozu v listopadu 1997. V současné době je k dispozici 360 m² showroomu, dílna s pěti pracovišti mechaniku, elektrodílna, klempírna včetně rovnací stolice a kontrolní stanoviště emisí. Vše je doplněno technickým i hygienickým zázemím pro pracovníky i zákazníky. Firma zaměstnává 16 pracovníků, z toho je šest zkušených mechaniku, dva odborné vyškolení prodejci, asistentka prodeje, jeden garanční technik, skladník, přejímací technik a vedoucí servisu a účetní oddělení. Další informace naleznete v rubrice prodejní tým.

Vlivem organizačních změn došlo v roce 2001 ke změně jména firmy na Nissan-Staněk s.r.o. V roce 2006 byla změněna majetková struktura společnosti a autosalónIMG_1950.jpg nese nový název J.P.N. Cars s.r.o. Jsme jedním z historicky prvních a nejúspěšnějších dealerů NISSANu ČR, umísťující se na předních místech v počtu prodaných automobilu. Jsme známi i kvalitní prací servisu a přijatelnými cenami.

Ve prospěch firmy je bezesporu i tradice, t.j. dlouholetá „věrnost“ značce NISSAN z čehož plynou rostoucí zkušenosti a odborná úroveň pracovníků prodeje i servisu.

Firma J.P.N.Cars však nežije pouze z tradice, ale aktivně buduje i nové technologie.

Současnost:

Další oblastí pro budoucnost jsou alternativní paliva a tím snižování nepříznivého vlivu automobilů na životní prostředí. I tady se NISSAN angažuje a má v nabídce již několik let typ LEAF. Většímu rozšíření elektromobilů zatím brání relativně vysoká pořizovací cena, řídká síť dobíjecích stanic a v neposlední řadě vlivná „naftová lobby“. Firma J.P.N.Cars má na svém pozemku dobíjecí stanici od společnosti ČEZ, a.s. pro majitele svých, příp. i jiných elektromobilů.

U firmy J.P.N.Cars chceme navázat na výsledky minulých let díky světoznámé kvalitě nabízených automobilů i vzorné a neustále se zlepšující péči o zákazníky.

IMG_1948.jpgProdej automobilů  SsangYong

Nově jsme zařadili do našeho portfolia nabídku vozidel značky SsangYong

Korejská automobilka SsangYong je již více jak 60 let expertem na výrobu vozů SUV 4x4. Kvalitní výběr materiálů, inovativní technologie, moderní design&nbps;a precizně odvedená práce, přinesly na trh jedinečné automobily, které si po první jízdě zamilujete.

Více najdete na stránkách: https://ssangyong.jpncars.cz/

IMG_1945.jpgNaše služby

 • prodej automobilů NISSAN
 • prodej automobilů SsangYong
 • záruční a pozáruční servis
 • prodej a montáž originálního příslušenství NISSAN
 • prodej a montáž originálního příslušenství SsangYong
 • prodej a montáž zabezpečovacího zařízení
 • autorádia a autodoplňky
 • leasing , úvěr , operativní leasing
 • pojištění
 • výkup a prodej ojetých automobilu NISSAN a SsangYong
 • zprostředkování výkupu automobilů ostatních značek